آموزش ViaBTC, آموزش ها

بهترین استخر برای ماینینگ چیست؟ (آپدیت 2021) + فیلم و توضیحات

بهترین استخر ماینینگ برای ایرانیان

بهترین استخر برای ماینینگ

استخر استخراج چیست؟

سلام دوستان عزیز , در این مقاله به بررسی موضوع ” بهترین استخر استخراج برای ایرانیان ” میپردازیم که سوال خیلی از افراد مخصوصا افراد تازه وارد به این حوزه است.

اول از همه ببینیم استخر استخراج یا ماینینگ پول یا Mining Pool چیست؟

بهترین استخر استخراج برای ایرانیان

تجمعی از استخراج گران

ببینید ماین کردن یا حل کردن یک بلاک کاری اون هم به تنهایی و بدون اتصال به استخر ها , کاری بسیار سخت (با توجه به سختی شبکه به شدت بالا) و ناممکن است , شاید شما 5 سال مدام از یک ماینر کاربکشید ولی حتی یک بلاک هم حل نکند .

ولی وقتی من تو اون و بقیه افراد جمع شیم کنار هم و به اصطلاح استخر تشکیل دهیم و پردازش هامون رو تجمیع کنیم و به اصطلاح استخر تشکیل دهیم , خیلی راحت تر میتونیم یک بلاک را حل کنیم و بلاکی که توسط ما حل بشه , به نسبت کار و پردازش هر ماینر پاداش تعلق میگیره.

بهترین استخر بیتکوین چیست؟

حال که بد مفهوم استخر و منطق آن آشنا شدید , بریم یک سری بررسی ها و معیار هایی برای انتخاب بهترین استخر داشته باشیم.

کارمزد استخر ها

عموما استخر ها برای رضای خداوند متعال ساخته نمیشوند و خودشان هم دنبال سود هستند. یک سری استخر ها دارای کارمزد های بالا ( 5 درصد) هستند و یک سری بدون کارمزد ! ( البته مورد دوم قابل باور نیست و صرفا شوآف برای جذب ماینر هست)

تحریم ها

یک سری استخر ها مثل Poolin و Antpool و دیگر عناوین , برخی یا توسط عوامل داخلی مسدود شدند و برخی هم از طرف خارجی . بنابرین باید به این نکته هم توجه داشته باشیم.

بهترین استخر استخراج برای ایرانیان

با بررسی ها و مقایسه استخر ها و کارکردن هایی که انجام دادیم میتونیم حدوسط و مناسب ترین استخر ماینینگ را برای ایرانیان , استخر ViaBTC را انتخاب کنیم. به چند علت

آموزش ثبت نام دراستخر ViaBTC

بهترین استخر ماینینگ برای ایران

این استخر , در ایران سفیر و نماینده دارد و مخصوصا شرکت ماینرگانز , ارتباط خوب و مستقیمی با این استخر دارد. در مواقع اضطراری شما میتوانید راحت تر مکاتبات انجام بدید.

شرکت ماینرگانز میتواند برای شما با ویا بی تی سی مکاتبات بکند.

کارمزد متعادل

این استخر در مقایسه با استخر های فعال دیگر در ایران , کارمزد متعادل تری دارد و کمتر است

انتقال بیتکوین با کارمزد صفر

این استخر دارای کیف پول Viabtc wallet است که شما میتوانید با کارمزد صفر بین دیگر کاربران viabtc , بیت کوین یا هر ارز دیگری انتقال بدید.

اموزش برداشت از استخر Viabtc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *